Gamepad Závodní Volant Pro XboxSeries X/S Řadič Závodní Hra Volant Bracke Gamepad Závodní Volant Pro XboxSeries X/S Řadič Závodní Hra Volant Bracke Gamepad Závodní Volant Pro XboxSeries X/S Řadič Závodní Hra Volant Bracke Gamepad Závodní Volant Pro XboxSeries X/S Řadič Závodní Hra Volant Bracke Gamepad Závodní Volant Pro XboxSeries X/S Řadič Závodní Hra Volant Bracke Gamepad Závodní Volant Pro XboxSeries X/S Řadič Závodní Hra Volant Bracke

Gamepad Závodní Volant Pro XboxSeries X/S Řadič Závodní Hra Volant Bracke

442.33 Kč 349.40 Kč
Skladem
w886

Balíček: Ano
MicroSoft Model: xbox
Původ: KN(Původu)
Značka: WUIYBN
Typ: Gamepady
Číslo Modelu: XboxSeries závodní volant
Kompatibilní Značka/Model: Microsoft

 • XboxSeries X/Y rukojeť držák s přísavkou volant (bez rukojeti)

  *Speciálně navržen pro XboxSeriesX/S rukojetí závodní hra. *Napodobit skutečný závodní volant design, přesné díry design, vynikající zpracování a snadná instalace. *K dispozici jsou 4 přísavky ve spodní části, které jsou snadno opravit a může simulovat skutečný závodní volant, který zvyšuje herní zážitek, a je více hratelné. *Na volantu mohou být také použity samostatně, bez upevnění k držáku.

  Štítky: android bluetooth gamepad, bojová hra řadič, xbox 360 controlls, rk racing wheel, gamesir x1, velký xbox controller, microsoft offi, xbox one, Ovládání, závodní volanty.

 • Recenze (1)

  • Dawdawfger

   Super zařízení

  Napsat recenzi

Související produkty