Hot Flynova Pro Číselník S Nekonečné Triky Létající Hračky Rgb Světlo Ruční Ovládání Ovládané Drone Dárek Pro Děti, Dospělé, Dropshipping Hot Flynova Pro Číselník S Nekonečné Triky Létající Hračky Rgb Světlo Ruční Ovládání Ovládané Drone Dárek Pro Děti, Dospělé, Dropshipping Hot Flynova Pro Číselník S Nekonečné Triky Létající Hračky Rgb Světlo Ruční Ovládání Ovládané Drone Dárek Pro Děti, Dospělé, Dropshipping Hot Flynova Pro Číselník S Nekonečné Triky Létající Hračky Rgb Světlo Ruční Ovládání Ovládané Drone Dárek Pro Děti, Dospělé, Dropshipping Hot Flynova Pro Číselník S Nekonečné Triky Létající Hračky Rgb Světlo Ruční Ovládání Ovládané Drone Dárek Pro Děti, Dospělé, Dropshipping Hot Flynova Pro Číselník S Nekonečné Triky Létající Hračky Rgb Světlo Ruční Ovládání Ovládané Drone Dárek Pro Děti, Dospělé, Dropshipping

Hot Flynova Pro Číselník S Nekonečné Triky Létající Hračky Rgb Světlo Ruční Ovládání Ovládané Drone Dárek Pro Děti, Dospělé, Dropshipping

110.42 Kč 60.63 Kč
Skladem
w870

Původ: KN(Původu)
Podpora: Dropshipping/velkoobchod
Číslo Modelu: spinner

 • Popis:

  1. Tři oslnivé barevné světlo, létající míč hračka bude vypadat jako neon padající hvězda, když jej spustit po obloze.

  2. Je snadné se dostat začal s míčem hračka. Zapněte tlačítko napájení a držte hračku směrem nahoru, a pak jednoduše třást na start a zkusit to hodit!

  3. Zahajuje svou hračku, pak volat zpátky na základnu - to je vaše ruce - s Bumerangem. Promícháme, spining hračku do vzduchu, a sledovat, jak to kruhy přímo zpět k vám. Chytit ho v jedné ruce a být připraven k zahájení své další trik.

  4. Hračka míč může točit ultra-fast zatímco se vznáší na místě. Položte ruku pod míč a postupujte podle spining koule tak dlouho, jak můžete, pro pocit, že jste předefinování gravitace. Kdo řekl, že kouzlo nebylo skutečné?

  5. Někdy celou skupinu. Najít partnera nebo celou skupinu. Pak jít freestyle, jak jste vznášet se, klouzat a projít hračka míč a forths. Aby se věci ještě zajímavější tím, že kořenění své úlovky a průchodů s různými pohyby.

  Specifikace:

  Rozměry: 9,5 x 9,5 x9.5cm

  Životnost baterie: 30 min

  Max. Letenky Výška: 49ft(Ovládané Magic Controller)

  Funkce: Vzduchové Odpružení,Magický Ovladač,Náhlé Zrychlení,Magnety Adsorpce

  Obsah Balení:

  1 x Spinner

  1 x návod

  1 x USB kabel

  Poznámky:

  1. Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt. Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření.

  2. Objekty mohou mít Logo, pokud chcete vědět, prosím, kontaktujte nás. Pokud si mysli, prosím, nepoužívejte nabídku.

  3.Letící míč nemá kontrolní tyče a musí být zakoupeny samostatně

  4.Kouzelná víla hůlka není přijít s baterií, musíte koupit AAA*1

  Štítky: neposeda kovové spinner, neposeda spinner, dropshipping sexy hračky, quadcopt, korálek murano, flynova pro, lano trainer, návnady spinner lžíce, flynova, ozubená kola ozubená kola.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty