Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING

Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING

246.95 Kč
Skladem
w730

Materiál: Plastové
Počet Ks: Další
Umělé Typ: dýně
Původ: KN(Původu)

 • tělo, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Dekorativní Dýně Halloween Dýně Okrasné Squash a Dýně pro Halloween Dekorace MYDING Popis: Funkce:

  1. Použití : ideální pro podzimní dekorace. Zvláště dobrý vkus na baby boo dýně naplněné nebo jídlo. Také pečené, například v lahodné dýňový koláč nebo např. zapečené se sýrem.

  2. Skladování : dýně by měly být skladovány v chladu a suchu. Mladé plody nemusí být oloupané ke spotřebě. Sofistikované, chutné jsou velmi dlouhé-trvalé, takže jsou skvělé jako dekorativní dýně.

  3. Aplikace : Sofistikované, malé dýně jsou odolné, takže jsou skvělé jako halloween dýně.

  4. Ostatní dýně rozsah: Hokkaido dýně, dýně okurka, rondini, ořešák squash, mikrovlnná trouba squash, dýně v bílém, dýně, nastavit v halloween dýně dekorace.

  Popis:

  Materiál: Pěna

  Použitelné místech: Halloween dekorace, výstava supermarket, nákupní centrum dekorace, fotografie, rekvizity, atd.

  Balíček Obsahuje: Možnost Výběru:

  6ks x Dýně (bílá)

  Možnost B:

  12ks x Dýně (bílá)

  Volba C:

  16pcs x Dýně(Žlutá)

  Možnost D:

  12ks x Dýně (Různé Barvy)

  Možnost E:

  12ks x Dýně (6 Velkých A 6 Malých )

  Štítky: klip světlo malé, auto led sklo tv, kabinový filtr 307, taška loketní opěrka psy, cop vlasy aplikovat, bronz make-up kit, štětec holicí strojek pet, bmw f10 528i hračka, luk ročník hrách.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty