Automatické Zavlažovací Zařízení, Napájení Zařízení, Kapkové Závlahy Nástroj, Vodní Čerpadlo, Časovač systém pro Sukulenty Rostlin Automatické Zavlažovací Zařízení, Napájení Zařízení, Kapkové Závlahy Nástroj, Vodní Čerpadlo, Časovač systém pro Sukulenty Rostlin Automatické Zavlažovací Zařízení, Napájení Zařízení, Kapkové Závlahy Nástroj, Vodní Čerpadlo, Časovač systém pro Sukulenty Rostlin Automatické Zavlažovací Zařízení, Napájení Zařízení, Kapkové Závlahy Nástroj, Vodní Čerpadlo, Časovač systém pro Sukulenty Rostlin Automatické Zavlažovací Zařízení, Napájení Zařízení, Kapkové Závlahy Nástroj, Vodní Čerpadlo, Časovač systém pro Sukulenty Rostlin Automatické Zavlažovací Zařízení, Napájení Zařízení, Kapkové Závlahy Nástroj, Vodní Čerpadlo, Časovač systém pro Sukulenty Rostlin

Automatické Zavlažovací Zařízení, Napájení Zařízení, Kapkové Závlahy Nástroj, Vodní Čerpadlo, Časovač systém pro Sukulenty Rostlin

746.59 Kč 522.66 Kč
Skladem
w685

Velikost: height 8.5cm ; diameter 9cm
Materiál: Plastové
Číslo Modelu: Zalévání Soupravy
Původ: KN(Původu)
Hmotnost: 260g
Typ: Zalévání Soupravy

 • {infomodule}

  Stále znepokojující vaše hrnkové rostliny vyschne po dlouhé dovolené? Nebo jen nemůžete vzít na dlouhou dovolenou u vody potřebují rostliny?

  OK, Závod Self-Zalévání Systém vám pomůže starat se o rostliny v květináčích jako ususal, jako vy osobně, jako zalévání a hnojení s časovačem.

  Funkce

  - AUTOMATICKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM: Kombinovat čerpadlo a časovač v jednom závodě zavlažovací systém, osvobozeny od smíšené drát a další řadič, Včetně sady pro celý kapkové zavlažování systém. Přenosné a snadná montáž.

  - OBROVSKÉ ČASOVÉ SAVER: Automaticky vody vaše rostliny s konstantním proudem. Potřebujete pouze 30% vody než tradiční sprinklery se voda stejné rostliny za použití vody přímo ke kořenům. Zvýšení absorpce, vzít péči o vaše rostliny lépe.

  - WORRY-FREE NAPÁJENÍ: lehký design, snadné kleště na vodní nádrže bez strachu z převrácení. Powered by AAA baterie, 4 ks 850mAH baterie může pracovat asi 60 dní s jedním minut zalévání v době, pro každý den. Nebojte se na dovolené na odchodu.

  - Naše all-in-one odkapávací systém jsou dost pro vás 5 zalévání 10 květináčů rostliny. Ideální pro zahrady, balkony, závěsné koše, vnitřní, venkovní, pokojové rostliny, atd.

  - Automatické zavlažování kit se stala velmi populární, protože to automaticky vody, rostliny a květiny ve velmi efektivním způsobem. Voda není stříkající všude, a je pouze zaměřen na oblast potřeba.Je to dobrý pomocník pro váš život!

  - Bezpečnost Není Úniku: Přesné spojení mezi trubice, drip konektor, a dripper bez úniku po více testů, zajistit plnou vody, jak si setted.

  - Automatické A Ruční Zalévání / Hnojení:

  1. Nastavení zalévání / hnojení čas a interval jako rostliny potřebné

  (prosím, ujistěte se, že jste se obrátil baterií ON/Off tlačítko na čerpadle dole), pak systém bude automatické zalévání květináčů na čase.

  2. Zalévání / hnojení okamžitě, pokud se vám líbí pomocí jediného tlačítka ON/Off na ovládací panel, a stiskněte tlačítko nebude mít vliv na setted zalévání plánu.

  - Nízká spotřeba Odhalit A Chránit: kontrolka na ovládacím panelu se rozsvítí červeně, pokud nízkém výkonu, to znamená, že byste měli vyměnit baterie.

  - Nedostatek Vody Odhalit A Chránit: To bude zastavit čerpání automaticky pro bezpečnost a začněte přerušované pípání vás informovat, přidáním vody, nebo můžete zmírnit pípání se stisknutím libovolné klávesy.

  Specifikace

  1.Materiál: Plast

  2.Velikost: výška 8,5 cm, průměr 9cm

  3.Hmotnost: 260g

  Funkce Ovladače

  Tento Regulátor je určen pouze pro vnitřní použití, například v růst stan, mini skleníku, v kanceláři nebo na balkon. Regulátor je určen pro automatické zalévání a hnojení rostlin. Správce nesmí být použity pro průmyslové účely nebo ve spojení s chemikáliemi, potravinami, hořlavé nebo výbušné materiály.

  Jak funguje Regulátor fungovat?

  Můžete nastavit Regulátor zavlažovat a hnojit květiny a rostliny brzy ráno nebo pozdě v noci, když se voda odpařuje minimálně. Správce bude zavlažování vaší zahrady nebo závěsné koše zcela automaticky podle programu, který nastavíte. To bude pokračovat na zavlažování, zatímco jste na dovolené.

  Jednoduchá Instalace

  1.Řez trubky na malé kousky podle vašeho hrnce rozteč

  2.Připojte trubice s kapátkem(tee nebo 2-way potrubí, montáž)

  3.Vložit dirpper do trubky

  4.Zasuňte trubku trubku do zásuvky

  5.Vložte mosazný filtr do hostitele

  6.Nainstalujte 4ks AAA baterie

  7.Síla na přepnutí kliknutím na "O"

  8.Nastavte zalévání čas a časový interval

  9.Intert na drippers do půdy

  Balení obsahuje

  1x Regulátor

  1x 10m Trubice

  10x Dripper

  10x Tričko

  3x Kříž

  3x Dvou-způsob, jak tvarovka

  3x End cap

  1x Filtr

  1x držák Regulátoru

  Štítky: kapkové zavlažování pásku, systém automatického zalévání, vodní prostředí systému, zavlažování časovač instalace, snadné zavlažování odkapávací, kapkové zavlažování na prodej, kapání vody, pro travní sekačky, solární zavlažovací čerpadla, žárovka plantážník.

 • Recenze (4)

  • Vlad Saprykin

   Excellent. There is a water sensor. Shakes at 10 points. It works quietly. Recommend.

  • Ekkta Aquariangal

   Доставка в Москву буквально на следующий день. Все работает.

  • Financialman05

   The parcel came from China, the seller referred to the defective party in Russia. Got in almost 2 months at the post office. From claims, a broken filter that was in the package and in a separate box. Little is likely to be broken such a small filter on delivery, because. These parts do not fit tightly to each other, and there were no other fragments in the package. Probably put one down. For this I shoot a star. In the rest there are no complaints.

  • Jorge Aries 20

   The goods is not Complies with declared Quality. There is no time setting, instructions in English. The seller refused to give instructions for Russian. Low quality goods. I do not recommend this producer! Sales are not willing to contact.

  Napsat recenzi

Související produkty