Elektrický Vlak, Hračka, Auto, Železnice a Dráhy Steam Locomotive Engine Diecast Model Vzdělávací Hra, Chlapci Hračky pro Děti Dítě Dárek Elektrický Vlak, Hračka, Auto, Železnice a Dráhy Steam Locomotive Engine Diecast Model Vzdělávací Hra, Chlapci Hračky pro Děti Dítě Dárek Elektrický Vlak, Hračka, Auto, Železnice a Dráhy Steam Locomotive Engine Diecast Model Vzdělávací Hra, Chlapci Hračky pro Děti Dítě Dárek Elektrický Vlak, Hračka, Auto, Železnice a Dráhy Steam Locomotive Engine Diecast Model Vzdělávací Hra, Chlapci Hračky pro Děti Dítě Dárek Elektrický Vlak, Hračka, Auto, Železnice a Dráhy Steam Locomotive Engine Diecast Model Vzdělávací Hra, Chlapci Hračky pro Děti Dítě Dárek Elektrický Vlak, Hračka, Auto, Železnice a Dráhy Steam Locomotive Engine Diecast Model Vzdělávací Hra, Chlapci Hračky pro Děti Dítě Dárek

Elektrický Vlak, Hračka, Auto, Železnice a Dráhy Steam Locomotive Engine Diecast Model Vzdělávací Hra, Chlapci Hračky pro Děti Dítě Dárek

1 542.74 Kč 1 095.32 Kč
Skladem
w67320

Věkové Rozmezí: 5-7 Let
Stupnice: 1
Číslo Modelu: 238-13
KLUCI: hračky pro kluky
Typ: Vlak
Plast Typ: ABS
HRAČKA: Diecasts Hračky Vozidla
Funkce: odlitek
Značka: SNAEN
Materiál: Plastové
Certifikace: 3C
Číslo Osvědčení: 2012152202007814
Původ: KN(Původu)
3C: Certifikát
Dárek: Dětské hračky

 • Zjistěte, Jak Můžete Strávit Nějaký Kvalitní A Zábavné Čas S Vaše Děťátko!

  Hledáte poutavé a interaktivní hračka set pro vašeho malého andílka?Pokud je to ten případ, pak se rozhodně máme to, co hledáte!Pro více než 100 let, model, vláčky a koleje, a to zejména holiday ty, byl jedním z nejoblíbenějších hraček několika generací dětí.Příležitosti: Vánoční Strom, Vánoční Dekorace, Svátek/ Narozeniny, Dárek, Vzdělávacích Učení Hračky

  Elektrické Klasické Vlakové Soupravy

  Toto klasické vlakové soupravy je baterie ovládané lokomotivy, který fouká skutečný kouř, funkce light-up LED světla a realistické train zvuky a výstupky na osobní vůz a nákladní auto, kolem snadno-to-play sledovat.Můžete ovládat tento vlak s 4AA baterie (nejsou součástí balení)!S tímto Ready-to-Play set je dodáván exkluzivní track systém, který umožňuje vytvořit kruh, obdélník nebo ovál rozložení.Trať kusy snadno zapadnou na své místo a jít od sebe pro snadnější skladování.

  Realistické Světlo, Zvuk A Kouř

  Elektrický vlak model má také autentické LED světlem, realistickými zvuky.Kromě toho, můžete přidat vodu do nádoby tak, že za komínem, pak skutečný kouř se bude vyrábět z komína.

  Snadné Sestavit A Číst Si Hrát

  Sestavit modulární železniční trati částí do své vlastní železnici tvar a rozložení, umístěte vlak motor a oblíbené vozy na koleje, dát si čepici průvodčího, a zapískat!Je čas na zábavu!

  Štítky: plyš, Peugeot 3008, renault logan, škoda yeti, shikamaru, vývojové vzdělávací hračky, auto samolepka, Blok, funko pop, gna mercedes.

 • Recenze (4)

  • Ilonka Japonka

   Produto entregue com qualidade e rapidez loja confiável e honesta nas suas vendas .

  • Dejan Ilieski

   el tren y las vías están muy bien pero la decoración es de cartón

  • Ingrida0430

   Bad connection of the parts, the rails are tightly attached to each other, so the locomotive very badly crosses the joints of the Rail, many small parts that need to be glued or finished. Not recommend. Just upset the baby.

  • Staceysanantonio

   Easy assembly but no instructions. The cable that goes from the machine goes through to the battery Gons (the coal) it was almost loose and towards false contact. After a repair it works again. We have put plant oil following comment from other users. We'll try a mist engine liquid to see if anything else comes out.

  Napsat recenzi

Související produkty