Odpájecí Knot,Pájku A 2 Pájecí Cop(2,5 Mm Šířka, Délka)– Odsávací Vakuové Čerpadlo Pájecí Nástroj Pro Odstranění Odpájecí Knot,Pájku A 2 Pájecí Cop(2,5 Mm Šířka, Délka)– Odsávací Vakuové Čerpadlo Pájecí Nástroj Pro Odstranění Odpájecí Knot,Pájku A 2 Pájecí Cop(2,5 Mm Šířka, Délka)– Odsávací Vakuové Čerpadlo Pájecí Nástroj Pro Odstranění Odpájecí Knot,Pájku A 2 Pájecí Cop(2,5 Mm Šířka, Délka)– Odsávací Vakuové Čerpadlo Pájecí Nástroj Pro Odstranění Odpájecí Knot,Pájku A 2 Pájecí Cop(2,5 Mm Šířka, Délka)– Odsávací Vakuové Čerpadlo Pájecí Nástroj Pro Odstranění Odpájecí Knot,Pájku A 2 Pájecí Cop(2,5 Mm Šířka, Délka)– Odsávací Vakuové Čerpadlo Pájecí Nástroj Pro Odstranění

Odpájecí Knot,Pájku A 2 Pájecí Cop(2,5 Mm Šířka, Délka)– Odsávací Vakuové Čerpadlo Pájecí Nástroj Pro Odstranění

134.76 Kč 96.92 Kč
Skladem
w62898

Původ: KN(Původu)
Certifikace: NIC
Číslo Modelu: Odpájecí Knot

 • Nabízíme slevu pro velké množství. Vítejte na kontakt s námi!

  Prvotřídní Kvalita.Pájecí sucker má hliníkový bronz rám a vysoký tlak, vakuum, které může odstranit pájky z desky plošných spojů efektivně.

  Pájecí Knot Cop.Odpájecí knot je 2,5 mm široký a na délku.Hmotnost:0,4 oz.S nízkými zbytky design,tato pájecí cop pomůže vyčistit náhradní pájka na vývodu pryč, aby se zabránilo zkratu,a to zejména v malých,těžko přístupných oblastech.

  Čistý kyslík zdarma měděný drát,žádný čistý tok pro snadné použití.Pájecí knot může pomoci vyčistit některé zbytky tavidla a BGA tepelné lepení pad.

  Kompaktní a Lehký.Rozměrech 20 * 2cm,odpájecí čerpadlo může být použito pouze jednou rukou,a to buď pravé nebo levé straně.

  Pevná Konstrukce.Pájecí sucker má plastové podložky, aby byla zajištěna stabilita.

  Barva:černá+stříbrná

  Materiál:hliník

  Obsah Balení:

  1* Pájecí Sucker

  2* Pájecí Knot

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  Štítky: čerpadlo pájky, sfc, odpájecí sací žehlička, vakuové odpájecí, 12mm ws2811, vysoké vakuové čerpadlo desolder, vakuové pájení, vakuové odpájecí čerpadlo, odpájecí železa ohřívače, bga desolder.

 • Recenze (1)

  • Galyonkaj Obra0982o

   Good product, came with a solder braid only. I arrive in just over two weeks to mexico

  Napsat recenzi

Související produkty