USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit) USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit) USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit) USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit) USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit) USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit)

USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit)

1 769.99 Kč 1 238.93 Kč
Skladem
w582

Pohlaví: Unisex
Původ: KN(Původu)
Materiál: Plastové
Varování: NIC
Typ: Bloky
Věkové Rozmezí: > 6 let
Velikost Bloku: Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Číslo Modelu: Stavební Bloky, Cihly
Plast Typ: ABS

 • USB Powered Stavební Bloky LED Osvětlení Kit pro Strašidelný Dům 10273 - Dálkové Ovládání Verze (Pouze LED Světlo, Žádný Blok Kit)

  Vlastnosti:

  .Použití: Pro Strašidelný Dům 10273. Poté, co příslušenství jsou sestaveny, dal model ve tmě a použití dálkového ovládání k otevření spínače. Model bude vydávat krásné a okouzlující světla, které je velmi cool. Můžete přidat další kouzlo do vašeho modelu tak, že je stále oslňující ve tmě, což výrazně zvyšuje prohlížení a hraní bavit.

  .Inovativní Design: Kombinace studené stavebních bloků s barevnými světly, aby se studený stavební bloky plné sluneční světlo, napájení USB (zařízení USB rozhraní není součástí dodávky) ke splnění různých scén, na různých místech

  .Spolehlivá Kvalita: Použití původních materiálů, hand-made, povrch ze stavebních kamenů je, hladký, a tam je žádné skryté bezpečnostní rizika, jako jsou otřepy a pachy. A vložení je pevná, a tam bude žádné uvolnění

  .Jednoduchá Instalace: stavební blok lampy příslušenství jsou snadno opravit, a jsou vybaveny produktu elektronické montážní návod (po nákupu, získat od prodejce), který vám pomůže nainstalovat více intuitivně.

  .Pro Dav: 6+

  Specifikace:

  .Barva: Jak Je Znázorněno

  .Materiál: ABS

  .Hmotnost produktu: 150g

  .Balení Rozměry: 15 x 11 x 3 cm

  .Balíčku Hmotnost: 170g

  .Balení: Kartónová Krabička

  Obsah Balení:

  .1 x LED Osvětlení Kit

  Štítky: diy domeček pro panenky kit, blok stavět, strašit dům, bloky 71043, brick monstrum, diamant, pryž, Blok, panenka dům, falešné jídlo, hračky, bloky strašidelný dům.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty