GK-30434E4 GK 30434E4 SIP8

GK-30434E4 GK 30434E4 SIP8

240.75 Kč
Skladem
w495

Původ: KR(Původu)
Značka: WSMY
Číslo Modelu: GK-30434E4 SIP8
Kompatibilní Značka/Model: NIC

 • Milý Příteli, Děkuji vám moc za vaši podporu. Pokud nějaké jiné požadavky, které ostatní dodavatelé a nás neukázal v www.vyrobabetonu-praha.cz , plz nás kontaktovat prostřednictvím vytvořit nový odkaz pro vás. Protože stále máme velké zásoby nenahrály v www.vyrobabetonu-praha.cz.

  Záruční lhůta je 6 Měsíců. Platba • Při nákupu na www.vyrobabetonu-praha.cz, vaše platby je chráněn Podmíněná. Sledujte své objednávky v jakékoliv fázi dodávky on-line a pocit bezpečí, že platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení doručení vaší objednávky. S Escrow, vaše údaje o kreditní kartě jsou nikdy vystaveny.

  Přepravní podmínky • záruční doba doprava a bezpečnosti dodávky, jsme POUZE schopni loď položku do zemí uvedených v Lodní dopravu A Balení.

  Záruka •6 Měsíců Záruky. Koupit s důvěrou! Zpětná vazba: Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. • Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Naším cílem je poskytovat Nejvyšší Úroveň Služeb Zákazníkům, budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.

  Kontaktujte nás: • staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl. Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.

  Děkuji vám za vaši podporu, doufám, že každý má příjemný pracovní cestu v našem obchodě a vítám vás, pojďte dál!

  Štítky: kvalitní sop8 dip8, adaptér proti tobě nuly dip8, ssop8 dip8 adaptér, sop8 dip8 adaptar, sop8 dip8 kolíky, adaptér qfn8 dip8, adaptér sip8, adaptér dip8 tsop8, adaptér sop16 dip8, klip sop8.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty