Přenosný Spirometr Pro Dospělé / Děti Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání Přenosný Spirometr Pro Dospělé / Děti Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání Přenosný Spirometr Pro Dospělé / Děti Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání Přenosný Spirometr Pro Dospělé / Děti Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání Přenosný Spirometr Pro Dospělé / Děti Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání Přenosný Spirometr Pro Dospělé / Děti Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání

Přenosný Spirometr Pro Dospělé / Děti Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání

757.87 Kč 379.05 Kč
Skladem
w4923

Původ: KN(Původu)
Značka: HaiMaiYi
Číslo Modelu: ke stanovení environmentální stopy produktu
Typ Položky: Domácnosti Zdraví Monitory Příslušenství
Aplikace: palm
barva: červená modrá
Komoditní Certifikace Kvality: ce
Velikost: 12*6*3
Materiál: ABS

 • Dospělý Přenosný Spirometr Dospělé Peak Speed Meter Peak Expiratory Flow Metr Pro Sledování Plicní Funkce Dýchání

  Vitální kapacita (VC) se vztahuje na celkové množství plynu, které může být vypouštěno v době, když se pokusíte dýchat.Dospělých mužů je vitální kapacita je cca 3500-4000 mililitrů, a ženy jsou o 2500-3000 ml. Lepší zdraví je, tím větší vitální kapacita je.

  Spirometr je přenosný, kapesní zařízení pro měření vaši schopnost exhalate vzduch z plic, a může poskytnout správné údaje, aby odrážely větrání průdušnice.Význam vitální kapacity:

  Vitální kapacita plic je úzce souvisí s lidským dýchání.Fyziologické studie ukazují, že orgány, systémy, tkání a orgánů lidského těla

  Spirometrie (nízké hodnoty ve srovnání s normální hodnoty), což znamená, že tělo kyslíku a odsávání, přívodu kyslíku v těle není dostatek, jakmile tělo potřebuje hodně kyslíku spotřeba situaci (například dlouhou dobu učení, práci, namáhavé cvičení), tam bude vážný nedostatek kyslíku, což má za následek nepříznivé účinky, jako jsou bolesti hlavy, závratě, tlak na hrudi, apatie, nepozornost, ztráta paměti, nespavost, bude to nejen vliv na učení a práce, a způsobí mnoho nenapravitelné ztráty na zdraví.

  Dýchání metody ke zvýšení vitální kapacity plic:

  Fyzické cvičení může výrazně zlepšit vitální kapacitu, například, může často udělat nějaké hrudníku, rallye a další rozcvičku cvičení, trvají na tom, vytrvalostní běh, plavat a hrát fotbal, basketbal, běh, jako běžci a plavci z vitální kapacita až 6000 ml nebo více.Je důležité si uvědomit, že bez ohledu na výběr metody, musí být konstantní a konstantní praxe, aby byly účinné.

  Použití metody:

  1. přesuňte červený pohyblivý bóje do výchozího bodu.

  2. použití ústa držet modré ústa, dýchat zhluboka, zadržte dech, foukat ven dech, a pokusit se vyhodit bóje dál.

  3., sledovat umístění, rozsah plovoucí bóje.Průměrného dospělého muže může dosáhnout 400L/min, samice mohou dosáhnout 350L/min, a sportovci a vitální kapacita může dosáhnout 600-700L/min. (běžně vypočítá mililitr ml.Tato činnost plic, metr měří vzestupně L. konverze je následující: v případě, že rozsah měření je 400L/min, převod na pravidelné jednotky je 4000ml/min.

  Jak používat peak flow meter?

  ① Dial červený ukazatel na počáteční bod pravítka, a prsty špičkový proud metr to není v rozporu s aktivitou ukazatel.

  ② Postavte se a dýchat zhluboka.

  ③ Peak flow meter mouthparts do úst, rty pevně zabalené s mouthparts, nucené rychlý dech.

  ④ Odepsat hodnotu červený ukazatel a dial ukazatel na výchozí bod

  ⑤ Opakujte výše uvedené kroky třikrát v řadě a mít nejlepší hodnotu.Jeden by měl věnovat pozornost, je: s největší sílu a nejvyšší rychlost výdechu; rty pevně zabalte kusadla, není úniku; neblokujte otvor s jazyka, úst částí.

  Pokud chcete, opakujte test, prosím, na vědomí, že červený kurzor ukazatel by měl být vytočeno na nejnižší bod stupnice před každou zkouškou.

  Co je vrchol průtoku (PEF) měření?

  Pro stanovení ENVIRONMENTÁLNÍ stopy produktu, jediná věc, kterou musíte udělat, je, aby sfouknout krátké, maximální výbuch.Můžeme živě inspirovat sami, jako svíčky na narozeninovém dortu, ale výdech je rychlejší a silnější.Děti nad 5 let věku mohou to udělat dobře.Nicméně, bez ohledu na to, jak staré lidi jsou, oni by měli být vyškoleni na začátku, protože jen správná technika může být použita, aby odrážely změny funkce plic objektivně a objektivně.

  Model

  Přenosný vitální kapacita metr

  Rozsah měření

  50-800 L/min BTPS

  Přesnost

  ±10 L/min nebo±10%z čtení

  Materiál

  Recyklovatelný ABS plast

  Opakovatelnost

  ±5 L/min nebo±5%čtení

  Nadmořská výška účinky na

  Snižuje čtení o ca. 5% na 1000m

  Nejvyšší odolnost vůči toku

  0.00384 KPa/L/min @ 720 L/min

  Podmínky Skladování

  Teplota:10-35 ° c,Relativní vlhkost:30%-75%

  Frekvenční odezva

  Profil A/B rozdíl menší než 15 L/min/15%

  Štítky: malé mini monitor, peak flow meter astma dospělých, digitální spirometr, ultrazvukového homogenizátoru sonicator, puls, potravinářský ph metr, měřič průtoku vody, glukózy metr, eyedrop, milwaukee.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty