2019 Móda Žen a Mužů, PC TV Anti-Záření, Brýle na Počítač Namáhání Očí Ochrana Brýle 2019 Móda Žen a Mužů, PC TV Anti-Záření, Brýle na Počítač Namáhání Očí Ochrana Brýle 2019 Móda Žen a Mužů, PC TV Anti-Záření, Brýle na Počítač Namáhání Očí Ochrana Brýle 2019 Móda Žen a Mužů, PC TV Anti-Záření, Brýle na Počítač Namáhání Očí Ochrana Brýle 2019 Móda Žen a Mužů, PC TV Anti-Záření, Brýle na Počítač Namáhání Očí Ochrana Brýle 2019 Móda Žen a Mužů, PC TV Anti-Záření, Brýle na Počítač Namáhání Očí Ochrana Brýle

2019 Móda Žen a Mužů, PC TV Anti-Záření, Brýle na Počítač Namáhání Očí Ochrana Brýle

221.28 Kč
Skladem
w457

 • Hot prodej módní model Anti záření Skla !

  Po více než půl letech výzkumu a vývoje, Proti radiaci, Sklo přijít na trh do konce roku.

  Objektiv Anti záření Sklo je povlak brýle s serveal ušlechtilých kovů a nano filmu. Může shiled elektromagnetické záření a filtrovat škodlivé ray pro oko. To relé se nám zelená prostředí Internetu!

  Při práci u počítače pro nějakou délku času je běžné, zažít syndrom počítačového vidění a únava očí díky vizuální nároky na naše oči, na rozdíl od těch, které souvisejí s jakoukoli jinou činností.

  Tyto brýle pro lidi, kteří nejsou obvykle vyžadují korekci zraku měli korekční operaci nebo nosit kontaktní čočky a klip na podívanou nosí, které pomáhají snížit nejčastější kurzy CVS a pomáhají udržovat váš zrak.

  Funkce

  1.Anti elektromagnetické záření z počítače.

  2. Anti UV

  3. Snižuje počítač oslnění

  4. Zabraňuje Syndrom Počítačového Vidění

  5. Použití vysoce kvalitní optické pryskyřice objektiv

  6. Brýle:high-tech SPS muti povlak uvnitř i vně

  7. Vynikající optický výkon, a dosáhnout normy UV400

  8. Rám:pomocí makromolekula polyesterové formovací materiály, svařování pevné, odolné, lehké módní vzhled. unisex.

  BALÍČEK:

  Štítky: židle tgs22, kamery světla, box canabis, svorka bm819, kostičky ovoce, řetěz z22yh, případ sempai, nabíjení k5, korek jar 60.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty