Horké Č. čerpadla Nafukovací Airspot Gymnastika Airtrack Vzduchu, Sledování Vzduchu Místo Omílání Rohože Kolo Podložka pro Posilovny, Omílání a Školení Horké Č. čerpadla Nafukovací Airspot Gymnastika Airtrack Vzduchu, Sledování Vzduchu Místo Omílání Rohože Kolo Podložka pro Posilovny, Omílání a Školení Horké Č. čerpadla Nafukovací Airspot Gymnastika Airtrack Vzduchu, Sledování Vzduchu Místo Omílání Rohože Kolo Podložka pro Posilovny, Omílání a Školení Horké Č. čerpadla Nafukovací Airspot Gymnastika Airtrack Vzduchu, Sledování Vzduchu Místo Omílání Rohože Kolo Podložka pro Posilovny, Omílání a Školení Horké Č. čerpadla Nafukovací Airspot Gymnastika Airtrack Vzduchu, Sledování Vzduchu Místo Omílání Rohože Kolo Podložka pro Posilovny, Omílání a Školení Horké Č. čerpadla Nafukovací Airspot Gymnastika Airtrack Vzduchu, Sledování Vzduchu Místo Omílání Rohože Kolo Podložka pro Posilovny, Omílání a Školení

Horké Č. čerpadla Nafukovací Airspot Gymnastika Airtrack Vzduchu, Sledování Vzduchu Místo Omílání Rohože Kolo Podložka pro Posilovny, Omílání a Školení

3 651.07 Kč
Skladem
w435

Design: Nafukovací Trampolína
Původ: KN(Původu)
Doprava: Fedex , Tnt , UPS ,DHL
Věkové Rozmezí: > 3 roky starý
logo: Malé Logo zdarma
Materiál: DWF + 0.9 mm PVC Tarpaulin
Číslo Modelu: ASP
Použití: Trénink ,jóga,Tanec,Domácí použití .
Typ: Nafukovací Lehátko
Velikost: Can be customized
barva: modrá,zelená.červená,růžová,černá,žlutá
Příslušenství: CE schválené ventilátoru, patch kit, taška

 • Nafukovací air místě

  Popis Velikost: Jako Pic nebo Vlastní Barva: Jako obrázek nebo přizpůsobené Max Tlak: 10 PSI / 0.7 BAR Napětí: 110V/220V

  Často kladené dotazy 1. Co je materiál použitý na tento produkt?

  Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní SIJIA,MSD,dvojitá stěna tkaniny 0,2 mm a PLATO PVC plachta,odolné a vodotěsné.Všechny materiály jsou z místních zdrojů, koupil a řízený naší továrně. 2. Co kdybych poškození mého AirTrack?

  1. Máme testovací každé letecké dráhy před odesláním, žádný vzduch, trať byla poškozena před odesláním. 2. má-li zboží poškozené při použití , Pokud je vzduch uniká; nebojte se! 99% všech škod jsou opraveny do 10 minut pomocí našich doporučených opravy materiálů. Máme materiál a návod je připraven pro vás a budeme vám pomohou v každém kroku procesu opravy. 3. Může Air Products být použity venku?

  Při nastavování Air Products venku, použijte podlážka, aby nedošlo k poškození Letecké Produktu. nemůže zaručit integritu produktů na všech površích a ve všech prostředích. Rohože nechala venku bez dozoru, nebo v extrémních prvků, může dojít k poškození. Prosím, mějte na paměti, že venkovní teplota má vliv na tlak vzduchu uvnitř výrobků. Nechat vzduch ven do tepla a přidat vzduch v zimě je nutné pro bezpečnost a prevenci poškození. Podívejte se na naše uživatelská příručka pro více informací. 4. POUŽITÍ.

  Především si pečlivě přečtěte a řiďte se pokyny v uživatelské příručce! 5. Jaká je životnost nebo vaše produkty?

  Samozřejmě to bude záviset na tom, jak a v jaké frekvenci jsou výrobky používány. Životností více než 7 let, rozhodně není neobvyklé. 6. Jaká je životnost nebo vaše produkty?

  Samozřejmě to bude záviset na tom, jak a v jaké frekvenci jsou výrobky používány. Životností více než 7 let, rozhodně není neobvyklé. Balení A Doprava

  Štítky: airtrack gymnastka, air block tělocvičně, banán voda, airtrack gymnastika blok, air track, air bounce slide, nafukovací matrace, airtrack set 3m, gymnastika air track, tumbl sledovat.

 • Recenze (3)

  • Nurik 9204

   Fine product quality.

  • Unklejdm

   Duge class, not slimy, uncle and recommend

  • Kadir3289

   Buen producto, resistente. Solo no me enviaron el color que pedí. Y tuve y que pagar aduana cuando llego. 50% más del valor del producto.

  Napsat recenzi

Související produkty