Glock Pistole Magg Speed Loader 9mm a .40, ráže Double nebo Single Stack Vybere Kol Až Glock Pistole Magg Speed Loader 9mm a .40, ráže Double nebo Single Stack Vybere Kol Až Glock Pistole Magg Speed Loader 9mm a .40, ráže Double nebo Single Stack Vybere Kol Až Glock Pistole Magg Speed Loader 9mm a .40, ráže Double nebo Single Stack Vybere Kol Až Glock Pistole Magg Speed Loader 9mm a .40, ráže Double nebo Single Stack Vybere Kol Až Glock Pistole Magg Speed Loader 9mm a .40, ráže Double nebo Single Stack Vybere Kol Až

Glock Pistole Magg Speed Loader 9mm a .40, ráže Double nebo Single Stack Vybere Kol Až

442.33 Kč 265.31 Kč
Skladem
w426

Materiál: Plastové
Původ: KN(Původu)
Průvodce Délka: Další
Hmotnost: 81 Grams

 • Zatížení pistol mags v sekundách. Skutečně první speed loader pro pistolové zásobníky. Pracuje s 9mm a .40, ráže pistole, zásobníky, double nebo single stack. Výběry kola z náboje zásobník. Uživatel nemusí ani dotknout munice. Nenutí kolech přes feedlips. To nebude poškodit mags v žádném případě. Přenosný, snadno se vejde do rozmezí pytel. Vyrobena z velmi odolného polymeru, který se bude držet až do opotřebení.

  Štítky: glock 17 2 příslušenství, gel glock díly, hdmi thunderbolt, aitsoft speed loader, elektrický nakladač airsoft, magpul moe, speed loader 9mm 45, 9mm, 9mm kulka, Glock 19.

 • Recenze (2)

  • Ivan Fofonov

   aparelho veio com defeito astes flexível dms

  • Naiduyera

   perfetto

  Napsat recenzi

Související produkty