Leštěné nerezové oceli uzamykatelný otrok, manžety na zápěstí a kotník otroctví omezení náramek s vyměnitelné O-kroužek Leštěné nerezové oceli uzamykatelný otrok, manžety na zápěstí a kotník otroctví omezení náramek s vyměnitelné O-kroužek Leštěné nerezové oceli uzamykatelný otrok, manžety na zápěstí a kotník otroctví omezení náramek s vyměnitelné O-kroužek Leštěné nerezové oceli uzamykatelný otrok, manžety na zápěstí a kotník otroctví omezení náramek s vyměnitelné O-kroužek Leštěné nerezové oceli uzamykatelný otrok, manžety na zápěstí a kotník otroctví omezení náramek s vyměnitelné O-kroužek

Leštěné nerezové oceli uzamykatelný otrok, manžety na zápěstí a kotník otroctví omezení náramek s vyměnitelné O-kroužek

796.38 Kč
Skladem
w406

Položka Výška: 15mm
Pokovování: Stříbrný Pozlacený
Pohlaví: Unisex
Značka: ACECHANNEL
POVRCH: leštěné lesklé
Styl: Trendy
zámek: šestihran 1,5 mm
Tvar\vzor: KOLO
Nastavení Typu: NIC
Jemné nebo Móda: Módní
Číslo Modelu: H049P
Tvar: Oválný
Průměr Šroubu: M3.0 x 3mm
Kovy Typ: Z Nerezové Oceli
Náramky Typu: Náramky
Tloušťka Kovu: 4mm
Materiál: Kovové

 • Pár leštěné lesklé nerezové oceli oválný tvar zápěstí nebo kotník manžety s vyměnitelné O-kroužek.Posuvné O-kroužek, který může být odstraněn v případě potřeby.

  Pouta jsou vyrobena z 4 mm tlusté a 15 mm široké nerezové oceli,prosím, podívejte se na různé dimenze pro vnitřní délka a šířka měření.

  Manžety zabezpečuje s malým hex šroub šrouby dolů do malé drážky/díru na zajišťovací čep na opačné straně závěsu. Každý manžety mohou být odstraněny tím, že šroub 1-2 střídají s přiloženým šestihranným klíčem. Prosím, ne plně odstranit šroub s šestihrannou hlavou, jako re-vložení to může být bolest, a to může být snadno ztraceny, pokud upustil.

  Prosím, buďte opatrní s panty na pouta, závěs, možná špetka kůži, pokud si nejste opatrní.

  Obvod vnitřní velikost : 55mm X 45mm = 155 mm (6" palců) 60 mm x 50 mm = 168 mm (6.6 palců) 65 mm x 55 mm = 185 mm (7.3 palců) 70 mm x 60 mm = 200 mm (7,9 palce) 80 mm x 70 mm = 230 mm (9 palců) 90 mm x 80 mm = 260 mm (10,2 palce)

  Jsme manufaktury z nerezové oceli a titanové šperky,více než 95% položek na prodej vyrábí naše vlastní rostliny,máte-li požadavek nebo problém s vaší objednávky, prosím, neváhejte a kontaktujte nás,budeme se snažit v našich silách nabídnout 100% spokojenost.

  Štítky: manžety z nerezové oceli, zelené pánské tričko, peking university, z nerezové oceli kanalizace prsten, nuogao star wars, bdsm hračky, genitální šperky, muži z nerezové oceli otroctví, z nerezové oceli zápěstí opěrky, svatební náramek stříbro.

 • Recenze (2)

  • Aliwer Best

   Perfect

  • Wilsor12

   Brilliant!

  Napsat recenzi

Související produkty