Stojan pouzdro Sešit okno s magnetem kryt smartphone pro Realme 6i (4G) 6.52 Stojan pouzdro Sešit okno s magnetem kryt smartphone pro Realme 6i (4G) 6.52 Stojan pouzdro Sešit okno s magnetem kryt smartphone pro Realme 6i (4G) 6.52 Stojan pouzdro Sešit okno s magnetem kryt smartphone pro Realme 6i (4G) 6.52 Stojan pouzdro Sešit okno s magnetem kryt smartphone pro Realme 6i (4G) 6.52 Stojan pouzdro Sešit okno s magnetem kryt smartphone pro Realme 6i (4G) 6.52

Stojan pouzdro Sešit okno s magnetem kryt smartphone pro Realme 6i (4G) 6.52"

122.14 Kč
Skladem
w308

Typ: Flip Pouzdro
Magnetické Blízko: If
Funkce: Heavy Duty Ochranu
Design Design/provedení: Hladké
Značka: OhMyTech
Kompatibilní Model: Na Realme 6i
Kompatibilní Značka: OPPO
Velikost obrazovky kompatibilní: 6.52"
Materiál: Koženkové

  • Chraňte svůj smartphone s touto elegantní pouzdro Semi-rígida, psací stůl ergonomický a odolný perfektně zapadá do svého smartphonu. Funkce funkce Zobrazení obalu , ve Kterém podrás sledovat čas a notificaciones, takže si nikdy ujít detail. Pro zvýšenou ochranu, se Shodují s vestavěný magnety Pro které budete despreocupes všech. Vnější Tvrdý vyrobené z koženky Materiál s vysokou hustotou, takže si můžete Chránit nuly odstranění, rány a stříkající vodě. Plné VŠECHNY Přístup k jejich přístavů a tlačítka Bez nutnosti je z případu odvolán. Snadná instalace a odstranit, Ne 'll mít žádné komplikace, je čas, aby se přizpůsobily tvůj smartphone, a to je snadné, a v tvém itivo. Na jednu extra ochranu, Le doporučujeme koupit Naše Crystal protector tvrzené sklo s tvrdostí úrovni 9H.

    * Poznámka: Obrázky, popis inzerátu jsou obecné a vyslat Značky a odpovídající model al produktu název.

    Štítky: říše 6i, 6i, realme 6 plné pouzdro, realmi 6i smartphone, telefon tecno jiskra 4, případ realme 2pro, mobilní realme 6i, vivo, případ realme x2 pro prsten, realme i6 smartphone.

  • Recenze (1)

    Napsat recenzi

Související produkty