Unisex Taktické Nastavitelný Břišní Kapely Pasu Pistole Pistole Pouzdro S Manželskou Časopis Sáčky Velkoobchod Unisex Taktické Nastavitelný Břišní Kapely Pasu Pistole Pistole Pouzdro S Manželskou Časopis Sáčky Velkoobchod Unisex Taktické Nastavitelný Břišní Kapely Pasu Pistole Pistole Pouzdro S Manželskou Časopis Sáčky Velkoobchod Unisex Taktické Nastavitelný Břišní Kapely Pasu Pistole Pistole Pouzdro S Manželskou Časopis Sáčky Velkoobchod Unisex Taktické Nastavitelný Břišní Kapely Pasu Pistole Pistole Pouzdro S Manželskou Časopis Sáčky Velkoobchod Unisex Taktické Nastavitelný Břišní Kapely Pasu Pistole Pistole Pouzdro S Manželskou Časopis Sáčky Velkoobchod

Unisex Taktické Nastavitelný Břišní Kapely Pasu Pistole Pistole Pouzdro S Manželskou Časopis Sáčky Velkoobchod

130.11 Kč 97.58 Kč
Skladem
w164631

Materiál: Nylon
Použití: Vojenské Fanoušky Sbírku Válečné hry
Číslo Modelu: LN-HR05182
Značka: Wolfslaves
ML: 94 cm-107cm

 • Vlastnosti Produktu:

  Břišní pás s 2 Mag Sáčky a 1 pistolové pouzdro.

  Ahh, zázraky elastické! Tato Kapela kameny, drží se za břicho, jak se to drží váš ohřívač a 2 zásobníky. Ano, to slouží jako pouzdro a duální Mag Pouch dopravce, poskytující komfort a utajování.

  Pas je nastavitelný pomocí suchého Zipu

  Hodí se pro většinu pistolí

  Pojme 2 zásobníky a 1 pistole pouzdro

  Pružná konstrukce.

  Materiál: Heavy duty elastický s bezpečným zapínáním na suchý zip

  Velikost:

  délka:Složený uzavřený 42.5 CM / Maximální pevnost v tahu: 107CM

  Šířka: 15.5 cm

  Obsah Balení:

  1 x Elastické Utajování Holste

  Zpětnou vazbu, Budeme usilovat o 100% Spokojenost Zákazníka a my jsme rádi poslouchat naše zákazníky. Pokud jste nespokojeni s vaší objednávkou z jakéhokoli důvodu, prosím, kontaktujte nás a umožnit nám příležitost k vyřešení problému před odesláním zpětnou vazbu nebo podání případných sporů. Vaše pozitivní ohlasy a DSRs jsou velmi důležité pro nás jako lepší DSR skóre vliv na naše vyhledávání viditelnost a poplatků na www.vyrobabetonu-praha.cz. Snažili jsme se v našich silách, aby získat dobrou zpětnou vazbu a 5-star DSR hodnocení od vás. Vezměte prosím na vědomí, že 4-hvězdičkový hotel (nebo níže), je považován za špatné hodnocení pro prodejce a může vyústit v omezení na náš účet. Prosím, pomozte nám udržet naše podnikání. Podpořte nás tím, že hodnocení 5-Star DSR Hodnocení ve všech 4 kategoriích. Pokud jsme vám nedal dostatečný důvod pro 5-hvězdičkový hodnocení na každou DSR pak prosím e-mail a dejte nám vědět, jak můžeme získat vaše 5-hvězdičkové hodnocení před odesláním své skóre!

  Štítky: hrudník pouzdro na pistoli, baton držák, břicho pouzdro, zbraň pouzdro vojenské, zahalené taktické pouzdro, zahalené pouzdro revolver, Pouzdro Na Pistoli, přenosný přebíjecí lis, zbraň hračka, pouzdro.

 • Recenze (1)

  • Ahmed Cgg

   when you run you will lose the gun

  Napsat recenzi

Související produkty