10a ac proud 420ma, snímač, vysoké výstupní proud hall converter 10a ac proud 420ma, snímač, vysoké výstupní proud hall converter 10a ac proud 420ma, snímač, vysoké výstupní proud hall converter 10a ac proud 420ma, snímač, vysoké výstupní proud hall converter 10a ac proud 420ma, snímač, vysoké výstupní proud hall converter 10a ac proud 420ma, snímač, vysoké výstupní proud hall converter

10a ac proud 420ma, snímač, vysoké výstupní proud hall converter

486.81 Kč
Skladem
w1639

Rozměry: 24*99*65mm
Napájecí Napětí: DC12V,DC24V,Ac220V
Původ: KN(Původu)
Číslo Modelu: HD-T10I
Linearita: 0.1%
Značka: NoEnName_Null
Typ Displeje: Analogové a Digitální
Název produktu: převodník proudu
DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
Doba Odezvy: ≤50MS
Provozní Teplota: -40~85℃
Třída Přesnosti: 0.2%

 • Popis produktu

  HD-T4I ac proud vysílače přijímá Hall Zásadě přímo převést na vysoce aktuální signál z průmyslové oblasti do standardní analogový signál, a vstupní a výstupní signály jsou lineární. Není třeba pro transformátory, vstup, výstup a napájení jsou spolehlivě izolovány od sebe navzájem.

  Podrobnosti o produktu

  AC proud vysílače

  Naše služby

  1.Obsahuje řadu pro řízení průmyslových výrobků, jako jsou signální oddělovače, tlaku a hladiny kapalin snímače, teploty, proud, napětí, frekvence a dalších vysílačů. Všechny výrobky jsou na skladě (s výjimkou zvláštní úpravy). 2.OEM, Přijmout nižší množství zkušební řád 3.Rychlé dodání. 24 hodin Se Slevou Kurýrní služby, Leteckou přepravu 4.Garantujeme vám nižší ceny u nás v porovnání s konkurenční ceny od ostatních v objemu. 5. Můžeme vám zaručit jakékoliv otázce kvality od nás bude vrácena okamžitě, nebo je vyměňte za nové a kvalifikované produkty. 6.Můžeme podporu 24 hodin on-line služby prostřednictvím e-mailu, skype, what ' sapp, facebook atd. 7.Dlouhodobé záruky. Tlak a úroveň vysílače jsou 2 roky. Ostatní v našem obchodě jsou s pěti-letou zárukou!!

  Aplikace

  Informace o společnosti

  Huadian se specializuje na High-tech R&D, se zaměřuje na selfdeveloping, výroba a prodej měřicích a kontrolních přípravků pro měření tlaku, teploty, hladiny kapaliny a průtok.

  FAQ

  Q: jste obchodní společnost nebo výrobce ?

  A: Jsme výrobce, odhodlána produkující vysokou přesnost, dlouhodobou stabilitu, nákladově efektivní tlak/ hladina/ měření teploty nástroje.

  Q: Jaký je váš systém řízení jakosti?

  A: Všechny naše výrobky jsou dokončeny s teplotní kompenzací a 48 hodin stárnutí test před odesláním. A všechny naše výrobky budou plně pre-kontrola QC oddělení před odesláním . Máme certifikaci ISO,CE můžeme odeslat certifikační test naší společnosti.

  Q: Jaká je záruka na vaše produkty?

  A: 2 roky pro úroveň vysílače a snímače tlaku řady dalších 5 let od doručení datum pro non-man-made škody.

  Q: Jaký je váš způsob dopravy?

  A: Malé objednávky jsou dodávány s DHL, FedEx, TNT, UPS , EMS. Velké objednávky se doporučuje, aby loď po moři.

  Q: Myslíte si, poskytnout vzorky ?

  A: Ano,máme materiál na skladě, aby vám pomohou získat vzorky, jakmile budeme moci.

  Q: Jak dlouho mi dáš odpověď?

  A: můžeme podpořit vás 24 hodin on-line služby prostřednictvím e-mailu, skype, what ' sapp, facebook atd do 1 hodiny.

  Doprava A Kontakt

  Štítky: ac current sensor, hall efekt aktuální, arduino snímač proudu, aktuální dc snímače, proud led, aktuální hall sensor, současné snímače hall, 10a ac proud snímače, sct 013, ac převodník proudu.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty