Nábytek Do Obývacího Pokoje Dvojité Skládací Kovový Věšák Oblečení Kolejnice Visí Oděv, Šaty Na Kolečkách Stojanu, Nábytek Do Ložnice Nábytek Do Obývacího Pokoje Dvojité Skládací Kovový Věšák Oblečení Kolejnice Visí Oděv, Šaty Na Kolečkách Stojanu, Nábytek Do Ložnice Nábytek Do Obývacího Pokoje Dvojité Skládací Kovový Věšák Oblečení Kolejnice Visí Oděv, Šaty Na Kolečkách Stojanu, Nábytek Do Ložnice Nábytek Do Obývacího Pokoje Dvojité Skládací Kovový Věšák Oblečení Kolejnice Visí Oděv, Šaty Na Kolečkách Stojanu, Nábytek Do Ložnice Nábytek Do Obývacího Pokoje Dvojité Skládací Kovový Věšák Oblečení Kolejnice Visí Oděv, Šaty Na Kolečkách Stojanu, Nábytek Do Ložnice Nábytek Do Obývacího Pokoje Dvojité Skládací Kovový Věšák Oblečení Kolejnice Visí Oděv, Šaty Na Kolečkách Stojanu, Nábytek Do Ložnice

Nábytek Do Obývacího Pokoje Dvojité Skládací Kovový Věšák Oblečení Kolejnice Visí Oděv, Šaty Na Kolečkách Stojanu, Nábytek Do Ložnice

1 194.45 Kč 597.23 Kč
Skladem
w1430

Obecné Použití: Domácí Nábytek
kabát stojan: Podlaze Stojící Věšák
Materiál: Ocelové Trubky
Typ: Obývací Pokoj Nábytek
Číslo Modelu: HH3814
Věšák Ramínko: Oblečení na oblečení
Ložnice Skříň: Domácí Nábytek
Skládací: Oblečení Věšák Na Oblečení
věšák stojan: Visí Oblečení Regály
Značka: LEHUOSHIGUANG
Vzhled: Moderní
Složené: Ano
Specifické Použití: věšák
věšák: Ramínko
Obývací Pokoj Nábytek: Ramínka Na Šaty
Příležitosti: Pokoj,Ložnice,Děti, toalety,Školní

 • Poznámka: 1.Prosím, aby trochu barvy různé a různé velikosti podle různých obrazovka zobrazující a měřit různé.Děkuji !!!

  2.pro tento věšák,tam jsou dva styly,jeden je s koly,jeden je bez kol,prosím, vyberte podle potřeby.

  Štítky: kovový nábytek hračky, kovová skříň nábytek, byt nábytek kovový, kovové zlato nábytek, pressel kovový nábytek, mosaz kovový nábytek, kovový závěs nábytek, kovové kusy nábytku, kovový nábytek židle, váleček kovový nábytek.

 • Recenze (1)

  • Angel 1503

   ДОСТАВЛЕНО ВСЁ БЫСТРО. УПАКОВКА ОТЛИЧНАЯ. В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ ОТКРЫВАТЬ И СОБИРАТЬ ИЗДЕЛИЯ НЕ НАМЕРЕН. НО УВЕРЕН, ЧТО ВСЁ ЧТО ВНУТРИ СООТВЕТСТВУЕТ И ОПИСАНИЮ И ФОТОГРАФИЯМ. ТАК ЧТО РЕКОМЕНДУЮ!

  Napsat recenzi

Související produkty