5M Aktivní USB Prodlužovací Kabel USB 3.0 Extender Samec Samice Kabel s Signal Booster Kompatibilní s Oculus Rift, Xbox, PS4 5M Aktivní USB Prodlužovací Kabel USB 3.0 Extender Samec Samice Kabel s Signal Booster Kompatibilní s Oculus Rift, Xbox, PS4 5M Aktivní USB Prodlužovací Kabel USB 3.0 Extender Samec Samice Kabel s Signal Booster Kompatibilní s Oculus Rift, Xbox, PS4 5M Aktivní USB Prodlužovací Kabel USB 3.0 Extender Samec Samice Kabel s Signal Booster Kompatibilní s Oculus Rift, Xbox, PS4 5M Aktivní USB Prodlužovací Kabel USB 3.0 Extender Samec Samice Kabel s Signal Booster Kompatibilní s Oculus Rift, Xbox, PS4

5M Aktivní USB Prodlužovací Kabel USB 3.0 Extender Samec Samice Kabel s Signal Booster Kompatibilní s Oculus Rift, Xbox, PS4

530.84 Kč
Skladem
w1375

Číslo Modelu: CD0034
Balíček: Ano
Značka: JORINDO
Konektor: USB
Konektor B: USB
Balení: Sáček
Pohlaví: Muž-Žena
Typ: USB Kabely
Verze: USB 3.0

 • Aktivní USB 3.0 Prodlužovací Kabel nabízí snadný a levný způsob, jak prodloužit vaše USB připojení k počítači nebo Mac o 16 Metrů.

  Dobrá Volba pro USB Periferní:

  Playstation, Xbox, USB Flash Disk, Pevný Disk, Čtečka Karet, Myš, Klávesnice, Tiskárna, Skener, Fotoaparát a další USB k počítači periferní zařízení.

  16 Metrů dlouhý kabel zajišťuje si můžete vychutnat hraní s Oculus Rift Snímač, Samsung HMD Odyssey VR, Oculus Rift VR, HTC Vive, atd. s větší prostor a více zábavy! prosím, nezapomeňte připojit USB 3.0 Porty na vašem zařízení, jinak nemusí fungovat; zejména pro Odyssey VR, prosím, ujistěte se, že připojení k USB 3.0 portu na obou koncích, aby se zajistil optimální výkon!

  Kompatibilní Systém: Zástrčka a Hrát na jakémkoli operačním systému, včetně Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, atd.

  Často Kladené Otázky:

  1. Proč je můj Samsung Odyssey VR nebude fungovat s tímto usb extender kabel ?

  - Prosím, ujistěte se, že máte připojeno do USB 3.0 portu.

  2. Má to usb repeater kabel vyžadují, aby řidiči ?

  - Ne, to je bez řidiče pro jakýkoli operační systém, včetně Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, atd.

  3. Je USB 3.0 port kompatibilní s USB 2.0 ?

  - To je doporučeno pro připojení s USB 3.0 port pro optimální výkon.

  4. Proč můj externí pevný ovladač nefunguje s usb extender ?

  - HDD připojený k tomuto usb prodlužovací kabel MUSÍ má dodatečné napájení, jinak s příponou délka kabelu, napětí se sníží, což způsobí, že externí pevný ovladač nefunguje.

  Štítky: usb prodlužovací kabel pro xbox, casio g shock gd100, rift, chytit, 12v auto jump starter, rift cv1, xbox napájecí kabel, magnetický kabel 2, mks prodlužovací kabel, klíčový kámen.

 • Recenze (5)

  Napsat recenzi

Související produkty