HSP RGT RACING NÁHRADNÍ DÍL, AUTO PŘÍSLUŠENSTVÍ, PRE-NAMONTOVANÉ PNEUMATIKY SADA RGT 1/10 ELEKTRICKÉ ENERGIE 4X4 OFF ROAD ROCK CRUISIER 136100 HSP RGT RACING NÁHRADNÍ DÍL, AUTO PŘÍSLUŠENSTVÍ, PRE-NAMONTOVANÉ PNEUMATIKY SADA RGT 1/10 ELEKTRICKÉ ENERGIE 4X4 OFF ROAD ROCK CRUISIER 136100

HSP RGT RACING NÁHRADNÍ DÍL, AUTO PŘÍSLUŠENSTVÍ, PRE-NAMONTOVANÉ PNEUMATIKY SADA RGT 1/10 ELEKTRICKÉ ENERGIE 4X4 OFF ROAD ROCK CRUISIER 136100

281.69 Kč 259.12 Kč
Skladem
w1312

Materiál: Gumové
Použití: Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Značka: hsp
ČÁST NE. 68137: PNEUMATIKY S PAMĚŤOVOU PĚNOU
ČÁST NE. 68157: CHROM KOLA
Nástroj Dodávky: Nástroje
RC Díly A Accs: Pneumatiky
Čtyři-Pohon kola Atributy: Shell/Rám/Křídlo/Kus
Balení: 2KS ZA HODNĚ, NEBO 4KS ZA HODNĚ
Pro Typ Vozidla: Auta
Upgrade Díly/Příslušenství: Pneumatiky
ŽADATEL: HSP RGT 1/10 ROCK CRAWLER 136100
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení: Serva
Číslo Modelu: 68137 68157

 • Přepravní Podmínky

  Objednávky budou odeslány do 7 pracovních dnů po zaplacení obdržel. Položky jsou dodávány z Číny (dílčí položky z našeho Španělsko sklad) pomocí leteckou poštu, Kurýrní, Expresní (na základě vaší volby), dosah většiny zemí v rámci 7-35 pracovních dnů.

  Vrací Termín

  V případě, že obdržíte vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

  V případě, že obdržíte nesprávné položky, položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

  Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než si objednáte. Bereme každý krok, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, ale tam bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě, prosíme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a ceníme si také obchod s vámi.

  Zpětná vazba

  Pokud jste spokojeni s naší službou a našimi rc auto produkty a náhradní díly, prosím, nechte pozitivní zpětnou vazbu s námi. To je opravdu pro nás důležité udržet vysokou míru pozitivní zpětné vazby. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakýkoliv problém včas. Díky za vaše pochopení a spolupráci předem.

  Jiné Politiky

  Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU s vámi po obdržení platby. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste spokojeni s bodem poté, co jej obdržel.

  Všechny e-maily a zprávy budou zodpovězeny v rámci jednoho pracovního dne. Pokud neobdržíte naši odpověď včas, prosím laskavě znovu odeslat svůj e-mail a my vám odpovíme t o vás jako brzy, jak je to možné.

  Děkuji a s pozdravem!

  Žádné Hobby Tým

  Štítky: hsp rc, rc rgt rock crawler, rgt náhradní díly, hsp rgt 18000 náhradní díly, fg rc díly, auto hsp, jeep wrangler pneumatiky, rgt, rc rgt 136240, dc rc díly.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty