Nové Slitiny Hliníku Baseballovou Pálkou Z Trochu Softball Netopýrů 25 Nové Slitiny Hliníku Baseballovou Pálkou Z Trochu Softball Netopýrů 25 Nové Slitiny Hliníku Baseballovou Pálkou Z Trochu Softball Netopýrů 25 Nové Slitiny Hliníku Baseballovou Pálkou Z Trochu Softball Netopýrů 25

Nové Slitiny Hliníku Baseballovou Pálkou Z Trochu Softball Netopýrů 25" 28" 30" 32" 34" palec

276.37 Kč 218.40 Kč
Skladem
w1190

Použitelné Lidí: Muž
Značka: speciální changů
Derivát Řady: mince držitel
Bat Materiálu: Hliníkové Bat (Začátečník)
Číslo Modelu: 28INCH
Původ: KN(Původu)
Typ: bat
Použití: Baseball pro Zápas

 • To je vhodné hrát měkké baseball,není těžké baseball.Materiál: hliníkové slitiny,uvnitř je prázdný Rukojeť: protiskluzové gumy Funkce: 1.Vhodné Pro Baseball Školení, A Mohou Být Umístěny V Domě, Zařízení Nebo Vozidla Používaná Pro sebeobranu. 2.Vyrobeno Z Tvrdé Hliníkové Slitiny, Pokročilé Bezešvé Trubky, Vysoká Tvrdost, Není Snadné Deformované, Super Bojový Výkon, Nízká Hmotnost A Snadné Ovládání. 3.Pokročilé Výrobní Technologie, Vnější Vrstva Oxidovaného Drátu Kreslení, Barvy Oslní, Jemné Zpracování, A To Jak Jemné A Krásné, Skvělá Volba Pro Nácvik Baseball. 4.Vysoce Kvalitní Opotřebení-odolné Anti-slip Gumové Rukojeti, Funkční A Robustní, Může Zabránit Uklouznutí Při Použití Ztrátu. 5.Kůže Concavoconvex Design V Ruce Části, protiskluzové, Pohodlné, odolné proti Únavě. 6.Pěti Velikostech A Čtyřech Barvách Může Splnit Vaše Různé Potřeby.Specifikace: Barva:Černá, Modrá, Stříbrná, Červená Délka: Cca 63 cm ( 25 ") O 71cm ( 28 ") Cca 76cm ( 30 ") O 81cm ( 32 ") O 86cm ( 34 ")

  Štítky: baseball taco, baseball bat oceli, hliníkový profil pro cnc, baltimore orioles mikiny, kečup hořčice, baseballová hůl, baseball přívěšek na klíče, bat obrany, profesionální baseballové školení, hliníkové bat.

 • Recenze (4)

  • Uz34crkp

   Excellent bit, legend and durable, came quickly!

  • Akrasjuk

   The goods did not come, disappointed. The money hasn't been returned until now. It's been 3 months

  • Serdaruskay

   The bit is aluminum, light. It's like a bell in the hollow. The ball won't go away. You can't break your head. Shit full! I don't advise you.

  • Leo 8272

   leider zwei kleine Löcher drin

  Napsat recenzi

Související produkty