250V 12/24V 200AH Smart Puls Opravy Auto Nabíječka s Automatickou 5 Etapa Inteligentní Nabíjení Pro CarTruck Motocykl 250V 12/24V 200AH Smart Puls Opravy Auto Nabíječka s Automatickou 5 Etapa Inteligentní Nabíjení Pro CarTruck Motocykl 250V 12/24V 200AH Smart Puls Opravy Auto Nabíječka s Automatickou 5 Etapa Inteligentní Nabíjení Pro CarTruck Motocykl 250V 12/24V 200AH Smart Puls Opravy Auto Nabíječka s Automatickou 5 Etapa Inteligentní Nabíjení Pro CarTruck Motocykl 250V 12/24V 200AH Smart Puls Opravy Auto Nabíječka s Automatickou 5 Etapa Inteligentní Nabíjení Pro CarTruck Motocykl 250V 12/24V 200AH Smart Puls Opravy Auto Nabíječka s Automatickou 5 Etapa Inteligentní Nabíjení Pro CarTruck Motocykl

250V 12/24V 200AH Smart Puls Opravy Auto Nabíječka s Automatickou 5 Etapa Inteligentní Nabíjení Pro CarTruck Motocykl

834.44 Kč 709.19 Kč
Skladem
w1183

Použití: Auto Truck Skútr s Baterií, nabíječka
Výstupní napětí: 12V/24V
Položka Výška: 7cm
Feature1: Inteligentní Pulzní Opravte Typ Baterie Nabíječka
baterie: 6Ah-200Ah
Frekvence: 50-60HZ
capatity: 200AH
Výstupní Výkon: 130W
Výstupní Proud: 12V/12A A 24V/10A
Baterie Buňka Složení: Plug-in
Hmotnost Položky: 0.8kg
Baterie Průměrná Životnost: Nejméně dva-a-půl roku
Specifické Baterie: nejlepší vhodný pro 6AH-200AH olověných akumulátorů(včetně mokré a suché)
Typ Položky: Baterie Nabíjecí Jednotky
Typ Materiálu: Kovové
Zásuvka Standard: US/UK/EU/AU volitelné
Položka Délka: 18cm
Značka: LUNDA
Vhodné pro: 6Ah-200Ah
Doba Nabíjení Baterie: Deset minut
Feature2: 110V/220V Plně Automatické Elektrické Auto nabíječka
Napětí: 12V
Počet Baterií: na dobu neurčitou
Šířka Položky: 14.5cm

 • Auto Nabíječka

  1.Použitelné pro 12V/24V olověné baterie. 2.Pokročilé pulzní šířkovou modulaci (PWM) technologie. 3.Pět Nabíjecí Režimy: no-load Mode/Konstantní Proud Režim/Konstantní Napětí Režim/Režim Float/Udržovací Režim. 4.Životnost baterie může být výrazně zlepšena digitální pulzní opravy metody pro výkonové led čipy mikropočítačů.Obsah balení: 1 X Auto Nabíječka 1 X Uživatelská Příručka Pro 12V/24V, 6-200AH Olověné Baterie nebo Lithiové Baterie pro motocykly, van, sportovní užitkové vozidlo atd.

  Aplikace: vhodné pro 12v/24v, 6-200AH olověných akumulátorů(včetně mokré a suché)

  Parametr

  Máme dvě verze o různých jazykových možností.Anglická Verze a ruskou Verzi.

  Anglická Verze

  Tento produkt může být použit jak 110V/220V vstup AC napájení.

  Nabíjení provoz

  Krok 1, Zkontrolujte a ujistěte se, že jmenovité napětí baterie je odpovídající výstupní napětí nabíječky.Krok 2 Připojte správně nabíječky a baterie.Krok 3, Zkontrolujte a ujistěte se, že síťové napětí je vyhovující vstupní napětí nabíječky.Krok 4, Připojení síťového napájení a baterie, sledujte, zda kontrolka svítí a ventilátor chlazení pracuje při nabíjení.Krok 5, pokud nabíječka odmítají pracovat, vypněte napájení okamžitě a zkontrolujte, zda všechny spojovací kabely mezi síťového napájení, baterie a nabíječka.

  Uživatelská Příručka

  I. Shrnutí Inteligentní počítačové čipy jsou přijaty pro celý proces ovládání s pokročilou technologií pulzní šířkové modulace (PWM).Tato řada produktů mají malé rozměry, bezpečnost a flexibilita, vysoká míra konverze, stabilní výstupní proud, velké určen objem, dlouho-době trvání, atd. Ochrana proti zkratu, reverzní připojení ochrany, ochranu proti přehřátí, stejně jako nízké napětí ochrany je k dispozici.Proto, konstantní napětí a konstantní proud může být transformována spolehlivě od konstantní napětí stav na plovoucí stav nabití.Proto, posilovač plýtvání a ztráty vody může být snížena během procesu nabíjení, a přehřátí baterie a bublající mohou být odstraněny.Jako výsledek, životnost baterie je výrazně prodloužena!II.Pracovní režimy Konstantního proudu režim: když je napětí baterie nižší než nabíječka přednastavené napětí, pracovní režim konstantního proudu režim nabíjení, kde konstantní nabíjecí proud je poskytována nabíječku k akumulátoru.V tomto režimu jsou obě baterie a nabíječka jsou pod dobrou ochranou.Konstantní napětí režim: Přijetí pulzně šířkové modulace (PWM) mohou mít přesné ovládání nabíjecí proud a výstupní napětí tak, že baterie může být plně nabitá, zatímco ve stejnou dobu ne více než nabitý.Udržovací režim: Když napětí baterie klesne na nastavenou hodnotu, nabíjecí proud bude postupně klesat až na nastavenou hodnotu, a nabíječka se přepne do udržovací plovoucí režim nabíjení buď konstantní proud nebo režim konstantního napětí režim.I když je nabíjení dokončeno, baterie může stále být nastavena v plovoucí režim nabíjení.III.Více ochrany proti Přehřátí ochrany: nabíječka se automaticky zavře, aniž výstupní proud pro ochranné účely, když jeho teplota je více než 105 Celsia, a když teplota poklesla pod asi 80 stupních Celsia nebo napájení se vypne za 10 minut, proces nabíjení může být obnoveno.Ochrana proti zkratu: V případě náhodného zkratu, nabíječka se automaticky zavře, aniž výstupní proud, a pípnutí za alarmující.Jakmile správně připojen, proces nabíjení bude pokračovat.Reverzní připojení ochrany: Kdykoli pozitivní póly a záporné póly nabíječky a baterie nejsou správně připojené, nabíječka se automaticky zavře, aniž výstupní proud, a pípnutí za alarmující.Jakmile správně připojen, proces nabíjení bude pokračovat.Nízké napětí ochrana: Když jedna buňka napětí je nižší než 1,5 V, nabíječka nemůže být spuštěn, a pípnutí za alarmující.Tento mechanismus je, aby se zabránilo případné škody způsobené tím rozdíl napětí mezi baterií a nabíječky.

  IV.Varování 1. Nebezpečné vysoké napětí obsažené uvnitř nabíječky, tak prosím kontaktujte vašeho prodejce nebo výrobce v případě poruchy zařízení. 2. Nepoužívejte pod vlhkost nebo vysoká teplota, nebo tam, kde jsou hořlaviny nebo výbušniny. 3. Neblokujte chladicí otvor, nebo použít nabíječku zatímco chladicí ventilátor se zastaví. 4. Dělat se zabránilo déšť nebo vniknutí vody do stroje, aby se zabránilo poškození. 5. Bez profesionální techniky jsou přísně zakázány, jak otevřít zařízení nebo změnit jeho účel.Jinak, vážné zranění může být způsobeno.V.Teplé Oznámení Za účelem delší životnosti, vyhněte se nabíjení baterie poté, co je zcela spotřebována.A to je vždy dobré, aby nabíjení a vybíjení tohoto olověné baterie často.Pokud se 12V baterie je spotřebována (pod 10V), za prvé baterie Bude poškozen značně, a za druhé, nabíječka bude také být chráněn, vzhledem k více než aktuální.To znamená, že vaše baterie je nižší než 10V, které je moc těžké insuficience.Udělat příště si dávej pozor, když používáte baterie!Pro vozidla, baterie, motocyklové baterie (malý objem), které byly položeny nevyužité po dlouhou dobu, indikátor nabíjení nemusí jít NA při nabíjení (vzhledem k malé současný požadavek vyplynul z velký vnitřní odpor).V této situaci, můžete nabíjet zároveň obrovské síly vybíjení (spotřeba).Tímto způsobem můžete posoudit, v případě, že nabíječka je vadná, a v době, kdy indikátor nabíjení bude blikat.(Obvykle, můžete pokračovat v plovoucí poplatek za přibližně 1 hodinu poté, co kontrolka nabíjení Vypne, dokud je plně nabitá.V této době, baterie je ve výborném stavu, můžete použít volně) (i Když kontrolka nebliká, nabíječka je ve skutečnosti nabíjení baterie v udržovacím plovoucí režimu.A jakmile velký proud je třeba z baterie je detekován nabíječka, indikátor půjde bliká).

  Štítky: 6v baterie pro elektrická auta, baterie pulsní nabíječka, nabíječka pulse, jump starter lunda, baterie nabíječka okruh, kyselina nabíječka automatická, 200ah baterie nabíječka, auto bettery nabíječka technologie, camper caravan, nabíječka float.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty