AOLISHENG Tři Části Rebound Typ Zásuvek Skluzavky Železniční Kabinet Teleskopické kuličkové Ložisko Šířka 45mm AOLISHENG Tři Části Rebound Typ Zásuvek Skluzavky Železniční Kabinet Teleskopické kuličkové Ložisko Šířka 45mm AOLISHENG Tři Části Rebound Typ Zásuvek Skluzavky Železniční Kabinet Teleskopické kuličkové Ložisko Šířka 45mm AOLISHENG Tři Části Rebound Typ Zásuvek Skluzavky Železniční Kabinet Teleskopické kuličkové Ložisko Šířka 45mm AOLISHENG Tři Části Rebound Typ Zásuvek Skluzavky Železniční Kabinet Teleskopické kuličkové Ložisko Šířka 45mm AOLISHENG Tři Části Rebound Typ Zásuvek Skluzavky Železniční Kabinet Teleskopické kuličkové Ložisko Šířka 45mm

AOLISHENG Tři Části Rebound Typ Zásuvek Skluzavky Železniční Kabinet Teleskopické kuličkové Ložisko Šířka 45mm

1 238.49 Kč 743.05 Kč
Skladem
w115711

Typ:
povrchová úprava:
Barva:
Hmotnost:
DIY Dodávky: Zpracování dřeva
Funkce:
Původ: KN(Původu)
Zatížení:
Materiál:
Instalace:
Osvědčení:
Šířka:
Značka: AOLISHENG
Použití:
Nosnost: 45KG
Číslo Modelu: F1245
Tloušťka:

 • Parametr výrobku

  Značka: AOLISHENG Jméno: rebound slide Produkt Původu: Foshan, Čína Produkt materiál: studena válcované oceli Produkt zatížení: 45 KG/18 palců Povrchová úprava: elektroforetický černá Způsob instalace: boční montáž Montážní vzdálenost: 12.6+-0.2 MM Sledovat velikost: 10 cm -24 cm Šířka stopy: 45 MM Balení produktu: tři sekce plné výstavy, hladký a stabilní, silné nosné, bez rukojeti

  značka úvod

  AOLISHENG byla založena v roce 2009. Značka je umístěna jako střední-k-high-end trasy. Od svého vzniku byl spáchán na vývoj a výrobu kluzné kolejnice a panty. To také má hluboké výsledky výzkumu na těžké průmyslové kluzné kolejnice, domácí zlepšení zásuvka průvodce, nerezové oceli, vyrovnávací paměti kování, atd., a má řadu inovativních patentů a kvalifikační osvědčení. Produkty jsou rozděleny především do tří řad, které pokrývají průmyslové kluzné kolejnice, domácí zlepšení zásuvkové lišty, nerezové panty, speciální úhel závěsy, plynové vzpěry, atd. Naše společnost trvá na prosazování: Budeme čelit zákazníkům zodpovědný přístup, dodržovat první zásadu první zvážení a zajištění zájmy zákazníka, a usilovat o dosažení cíle pohybující se zákazníky, poděkovat a vrátit se do společnosti. Víme, že dobré pivo je To nejlepší marketingové propagace. Vyhrát důvěra je čest a zodpovědnost! Foshan Aolisheng Hardwaru očekává, roste s vámi a vytvoření win-win situace!

  Výrobní proces je viditelný

  Vítejte na návštěvě továrny

  Express & logistics

  1. Tento produkt používá pěny a obvazy. Produkt používá blistr balení uvnitř. Svázaný venku Corecarton a pásky, podporu námořní přístavy a námořní a pozemní dopravy, aby zajistily, nejrychlejší a nejbezpečnější způsob, jak doručit zboží k vám 2. Kurýr může být sjednána na dveře-na-door ukázky. 3. Letecké nebo námořní přepravy sypkých nákladů, FCL; příjem na letištích a v přístavech. 4. Určený zasílatel nebo zákazník, který může jednat na způsob dopravy. 5. Dodací doba: 7-15 dnů pro vzorky; 15-30 dní pro dávkové zpracování.

  FAQ

  Q1:jste výrobce, nebo obchodní společnost? A1:Jsme výrobce a obchodní společnost.Máme vlastní továrny na výrobu různých slide rail a závěs produkty. Q2:Co je to platební podmínky přijatelné ? A2:Normálně T/T se cení. L/C pro staré zákazníky. T/T: 30% záloha před zahájením výroby, bilance před odesláním.L/C na pohled Q3:Jak mohu vědět, jestli moje objednávka byla přijata? A3:Když jsme dostali vaši objednávku e-mailem nebo faxem, budeme podepsat zpátky PI poštou nebo faxem. Budeme také e-mailem na potvrzení vaší objednávky. Q4:Kdy bude moje objednávka doručena? A4:uvidíte, odhadovaná dodací doba na PI. Pro běžné předměty, obvykle dodáváme do 30 dnů. Pro speciální položky, obvykle 40 až 50 dní. Budeme aktualizovat denně, aby vám vědět, nejnovější situaci poštou. Q5.:Jak mohu zkontrolovat nejnovější ceny? A5:vždycky Máme speciální nabídky pro vás. S tolik skvělé nabídky, můžete zjistit, že mnoho produktů, které jsou levnější, než jste si mysleli! Q6:Jak mohu získat více informací o produktech na této webové stránce? A6:další informace o všech výrobků uváděných na tomto webu (jak nastavit, jaký produkt je vyroben z, kompatibilita, po-prodejní servis, záruky a tak dále), prosím, kontaktujte nás. Q7: Lze přidat do existující objednávku? A7:můžete přidat položky do vaší objednávky, dokud jste potvrďte své platební údaje a dokončete objednávku. Jakmile je objednávka potvrzena, můžete přidat položky ve stejném pořadí. Pokud si chcete koupit více položek, prosím, umístěte novou objednávku. Q8: mohu mít vzorek pro kontrolu? A8:Jistě,můžeme vám poslat vzorky zdarma,ale budete muset zaplatit náklady na dopravu,můžeme se vrátit k vám, když objednávka je potvrzena.

  Štítky: psací stůl klávesnice zásobník, slideing dveře hardware, slide rail, guid železniční, picatinni lištu, dveře slide, zásuvka železniční, x klíč, klávesnice, těžké teleskopické lišty, Zásuvka slide.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty