Kenda Kolo Vnitřní Trubky Pro 29 Kenda Kolo Vnitřní Trubky Pro 29 Kenda Kolo Vnitřní Trubky Pro 29 Kenda Kolo Vnitřní Trubky Pro 29 Kenda Kolo Vnitřní Trubky Pro 29 Kenda Kolo Vnitřní Trubky Pro 29

Kenda Kolo Vnitřní Trubky Pro 29" Horské Silniční Kolo Trubice Schrader Presta Ventil 32/36/48 MM Butylová Pryž Kolo Pneumatiky

928.26 Kč 473.31 Kč
Skladem
w112

Kola Velikost Kol: 29 Palců kola
Materiál: PE
Trubice šířka: 1.9-2.3
Ventil Typy: Presta Ventil (FV), Schrader Ventil (AV)
Původ: KN(Původu)
Značka: kenda

 • 29"X1.9-2.3 Kolo Vnitřní trubice (A/V & F/V)

  Tím, Kenda

  *Cena pro 2 Jednotky

  *JAK SI VYBRAT VNITŘNÍ TRUBICE

  【Krok 1: Trubice Velikost】

  ---Za prvé a především, budete chtít ujistěte se, že trubice se hodí vaše pneumatiky. Chcete-li určit velikost potřebujete, podívejte se na boční stěny označení na své pneumatiky, kde uvidíte dvě čísla oddělená "X". První číslo odkazuje na pneumatiky průměr. Druhé číslo se vztahuje na pneumatiky šířka. Vyberte trubice, která má stejný průměr jako vaše pneumatiky. Vaše pneumatiky šířka by měla spadat do rozsahu šířek uvedených na trubky balení.

  【Krok 2: Typ Ventilu】

  *Standardní (také volal Schrader) ventily jsou nejběžnější typ ventilu pro jízdní kola. Tento krátký, robustní ventil se také používá na auta, pneumatiky a další nafukovací. *Presta ventily se obvykle nacházejí na výkon silniční a horská kola. Mají vestavěný ventil zámky, které jste twist otevřít před nafukování. *Snadný způsob, jak to pamatovat, je: "S" je pro Standardní (Schrader, Krátké, Robustní) a " P " je pro Presta (Výkon, Premium). *Všechna nafukovací trubky jsou předmětem deflace z mis-instalace a určité nebezpečí.

  Štítky: foss trubice, valv, bezdušové, díly jízdních kol velký, latex tube, 29 pneumatik, karbonový rám 29 21, kenda pneumatiky, plynový ventil schrader, 650B.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty