FirstFiber FF-700AP Optický Inspekční Sondy Drobnohledem S USB pro Připojení PC, Kompatibilní s většinou OTDRs FirstFiber FF-700AP Optický Inspekční Sondy Drobnohledem S USB pro Připojení PC, Kompatibilní s většinou OTDRs FirstFiber FF-700AP Optický Inspekční Sondy Drobnohledem S USB pro Připojení PC, Kompatibilní s většinou OTDRs

FirstFiber FF-700AP Optický Inspekční Sondy Drobnohledem S USB pro Připojení PC, Kompatibilní s většinou OTDRs

10 621.29 Kč
Skladem
w1103

Kompatibilní: D-Link
Usnesení(...): 1um
Tip 2: pro FC/PC přepážky
Pohled z Pole(mm): 0.40*0.31
Typ Konektoru: Hybridní
Dxšxv Rozměry(mm): 165*28*40
Položka Délka: 1m
Značka: OLOEY
Původ: KN(Původu)
Vlákno Typ: Single Mode
Velikost: 165x28x40mm
Číslo Modelu: FF-700AP
Tip 3: LC/PC přepážky
Tip 1: pro SC/PC přepážky
Tip 4: pro všechny 2,5 mm konektory
Hmotnost(KG): 0.15
ccd senzor: 1/3, 600Line
Zvětšení Schopnosti: 400

  • wisewiseesdsdsdcd FirstFiber FF-700AP Optický Inspekční Sondy Drobnohledem S USB pro Připojení PC, Kompatibilní s většinou OTDRs FF-700AP může být aplikován na OTDRs uvedeny níže, Anritsu MT9083C2 Yokogawa AQ7280 EXFO FTB série ShinewayTech MTP200 Grandway FHO5000 série Triber APL-1/APL-2

    FF-700AP funkce USB funkce pro připojení notebooku nebo PC přímo, což zahrnuje obrazový snímač uvnitř sondy, aby se v reálném čase kontrolu, není potřeba žádné další napájecí kabel a ovladač. Všechny skvrny, škrábance atd. vady kolem konce obličej může být snadno přišel.

    Festure

    • Jeden způsob, jak se mají zaměřit kontroly, zamíchejte kolo s prsty prostě mít smyčce s zpět nebo vpřed pohyb.

    • Přesné kuželové kontaktní dosáhnout 98% vyrovnání konzistence.

    • 400× Zvětšení Schopnosti, méně, více, Rozlišení 1um.

    • Digitální snímač uvnitř sondy k přístupu k notebooku nebo PC přímo.

    • Stabilní pro více než 8 hodin nepřetržité práce s méně než 3% selhání.

    Specifikace

    Součástí Argumenty Hodnotu FF-700AP Sondy Možnost Zvětšení 400 X Rozlišení(µm)( 1 µm Zobrazení Pole(mm) 0.40*0.31 CCD Snímač 1/3, 600Line Velikost Dxšxv(mm) 165*28*40 Hmotnost(Kg) 0.15 Skladovací Teplota -18℃-35℃

    FF-700AP je dodáván s standardní tipy, jak je následující, 1x tip pro SC/PC bulkhead 1x tip pro FC/PC bulkhead 1x tip pro LC/PC bulkhead 1x tip pro všechny 2,5 mm konektory

    moudrý(@)firstfiber.kn

    Štítky: server supermicro, Vlákno, 10gb ethernet switch, jak otdr, čest, bunda cisco, mellanox connectx, netgear router, mikrotik routerboard, lenovo oficiální.

  • Recenze (1)

    Napsat recenzi

Související produkty