Xiaomi FURRYTAIL Pet Inteligentní Podavač pro Automatické podávání Anti-ucpání APLIKACE Dálkové Ovládání Triple ochrana Pro domácí Zvířata Xiaomi FURRYTAIL Pet Inteligentní Podavač pro Automatické podávání Anti-ucpání APLIKACE Dálkové Ovládání Triple ochrana Pro domácí Zvířata Xiaomi FURRYTAIL Pet Inteligentní Podavač pro Automatické podávání Anti-ucpání APLIKACE Dálkové Ovládání Triple ochrana Pro domácí Zvířata Xiaomi FURRYTAIL Pet Inteligentní Podavač pro Automatické podávání Anti-ucpání APLIKACE Dálkové Ovládání Triple ochrana Pro domácí Zvířata Xiaomi FURRYTAIL Pet Inteligentní Podavač pro Automatické podávání Anti-ucpání APLIKACE Dálkové Ovládání Triple ochrana Pro domácí Zvířata Xiaomi FURRYTAIL Pet Inteligentní Podavač pro Automatické podávání Anti-ucpání APLIKACE Dálkové Ovládání Triple ochrana Pro domácí Zvířata

Xiaomi FURRYTAIL Pet Inteligentní Podavač pro Automatické podávání Anti-ucpání APLIKACE Dálkové Ovládání Triple ochrana Pro domácí Zvířata

4 403.41 Kč 3 082.39 Kč
Skladem
w1049

Materiál: Plastové
Napájecí Zdroj: POPLATEK
Max Výstup: 1000g
Typ: Psi
Původ: SE(Původu)
Objem: 500G
Je Inteligentní Zařízení: Ano
Napětí: 220-240V
LCD Displej: Ano
Min Výstup: 50g

 • Funkce:

  — Časově a kvantitativní automatické krmení — Inovativní anti-uvízl jídlo — APP dálkové ovládání — Triple lock čerstvé .

  Společný problém:

  Může produkt být pravidelně krmena a kvantitativně? To může být pravidelně krmena a kvantitativně, a vědecký a zdravé krmení plán může být doporučena podle domácího mazlíčka plemeno, pohlaví, věk, krmivo značky a další informace. Je to pet přátelský? Výrobek má automatické indukce anti-pinch mechanismus a měkké silikagel postaven do obilí dveře. To má celou řadu intimní péči o zvířata, vzory, což je velmi vhodný pro domácí zvířata. Jaká je kapacita? Kapacita je 4L, které mohou mít o 2KG krmiva pro domácí zvířata. Mohu se připojit k Wi-Fi? Můžete se připojit k Wi-Fi, ale prosím, na vědomí: ① Při použití ve vnitřním prostředí, minus 5°C až 40°C, prosím, umístěte přístroj na chladném místě a vyhnout se vystavení slunci. ②At současné době, pouze 2.4 G Wi-Fi bezdrátový přenos je podporován (podpora IEE802.11b/g/n bezdrátový protokol), a 5G Wi-Fi sítě není podporován. ③It je doporučeno, aby vzdálenost mezi podavačem a bezdrátovým směrovačem by neměla překročit 6m během konfigurace, a úspěšnost konfigurace bez zeď překážek je vyšší. (Podavač by měl být daleko od elektromagnetická pole a rušení zařízení), Co velikost baterie je záložní baterie? Záložní baterie se 4 AA bateriemi. Jak dlouho může uchování vysoušecí být použity? V zájmu zachování normální účinek zařízení, je doporučeno vyměnit vysoušecí jednou za měsíc.

  Nemusíte se starat o krmení tři jídla denně, automaticky.

  Ať už jste na služební cestě nebo práce s triviální věci, a nezapomeňte přidat jídlo, tak dlouho, jak si nastavit čas a množství jídla v předstihu, Podavač vám pomůže postarat se o vašeho domácího mazlíčka zdravé výživy podle plánu. Tři jídla denně jsou chutné a lahodný. Ať váš mazlíček jíst včas .

  Smart podavač usnadňuje jíst a svěžejší

  Upgrade anti-přilepená zrna struktury se rozloučit se zasekl zrno od zdroje

  Inovativní šesti-článková struktura + jemná zrna čištění, rovnoměrně rozdělit pet jídlo do 6g/část před obilí je dodáván, aby se zabránilo hromadění a přetížení během dodávka obilí proces, a obilí je dodáván v řádné a plynulé způsobem, jak snížit zácpy.

  Jídlo slot pro kartu je více "odpouštějící" a velkého psa, jídlo může projít hladce

  Modernizované jídlo card slot, pet food níže 13mm průměr může být bez potíží, včetně tradiční jídlo pro kočky a malé a střední pes potravin na trh.

  Jídlo Silnici není "v zácpě" a chutné jídlo není pozdě

  Podavač je původní 62.3°otáčení 42°hladké obilí výstupní kanál umožňuje každému obilí pro zvířata v zájmovém chovu volně proudit, aniž by se zasekl nebo se nashromáždily, nebo pozdě.

  Triple lock nový design vždy dopřát čerstvé a dobré jídlo

  Horní kryt je utěsněn silikonovým kroužkem, hostitel má vestavěný sušení pole, obilí zásuvky je uzavřena s silikagel, a triple lock design, vrstvené ochranu, účinně blokuje vzduchu, aby se zabránilo pet food z oxidační, silné zámky a žádná výživa ztráty, a každé zrnko je čerstvé a chutné.

  Inteligentní ovládání a pet život je jednodušší

  Aplikace a applet dálkové ovládání konečky prstů lehce-můžete krmit vleže

  Prostřednictvím "Ocas Life" App nebo malý program, můžete krmit pravidelně a kvantitativně, dozvědět se o domácího mazlíčka jíst informace kdykoliv a kdekoliv, a můžete také přizpůsobit vědeckému krmení plány, takže si můžete zvýšit domácí zvířata bez obav o to.

  Nedostatek potravin okamžitě připomíná, nikdy nechat to jít hlad

  Infračervené čidlo sleduje přebytek jídla po celý den. Při nedostatku potravy je zjištěno, na okraji obilí výstup bude okamžitě obrátit na červené světlo, a pet vlastníka, bude připomněl, přidat jídlo v době, aby zajistily dostatek potravin.

  Původní inteligentní vážicí misku s jídlem, víte, že to žere víc a žere méně

  Inteligentní vážící modul je přidán do spodní části mísy, aby sledovat váhu zájmovém kdykoliv. Otevřete APLIKACI vědět, kolik má jíst, pomůže zlepšit krmení plán, a pomůže vám odhadnout zdraví vašeho domácího mazlíčka.

  Více bezpečnosti návrhy vždy doprovod

  Ujišťujeme vás, že materiál je zdravé a jste více v pohodě

  ABS skladování obilí barel + 304 z nerezové oceli potravinářské misky, účinně snižuje růst bakterií a brání černou bradu, vhodné pro intimní kontakt s domácími zvířaty; odolné proti korozi a není snadné rez, a to je jasné jako nové pro dlouhodobé použití.

  Nic není důležitější než bezpečnost

  Jídlo výstup je inteligentně vycítil, a to okamžitě zastaví, když ucítí cizí předměty, aby se zabránilo domácí zvířata od bytí chycen; horní kryt musí být otočen ručně, aby se zabránilo děti a domácí zvířata před náhodným otevřením; nylon anti-bite nabíjecí kabel zabraňuje zvířata z kousání a lámání nehod. Několik linií obrany, které pokrývají vše, vždy dát bezpečnost domácí zvířata v mnohem významnější postavení.

  Průběžně optimalizovat detaily a zkušenosti kontinuální upgrade

  Podavač jídlo lehký stroj, snadno zvýšit domácí dobrý čas

  Automatické platební instrukce

  Stáhněte si aplikaci z APP Store nebo Android App Trhu: "Ocas Život" vstupuje do Aplikace "Úvodní stránka" a vázat zařízení podle příslušných pokynů. Vázané přístroj může být provozován na APLIKACI nebo WeChat applet "furrytail život".

  Pokyny pro čištění

  Doporučuje se na čištění obilí skladování vědro (včetně vnitřního oběžného kola) vlhkým hadříkem a opláchněte misku s čistou vodou. Pokud potřebujete vyčistit obilí skladování barel s vodou, ujistěte se, že otřete vodní páry v sudu po čištění, aby se zabránilo vestavěný šrouby skladování obilí hlavně z oxidačními s vodou a má vliv na použití.

  Štítky: oficiální xiaomi, kočky časovač, pet světlo xiaomi, smart podavač, kočka krmítko s časovačem, pes robot hračka, pet xiaomi, psa technologie, pes petkit, podavač xiaomi.

 • Recenze (2)

  • Mitrofasha

   So far Working well, as expected. Device Looks good. Have this for a week now. App is very easy to use. Only downside is that can’t connect the device to control it from 2 phones. If you try it will delete the device setting from the first phone. Overall recommend this.

  • Semen A1984

   Two months went by, but the transport wrapped. And then they wrote what they can not send. Do not order from this store

  Napsat recenzi

Související produkty