5 dvojice 1Gb SC 5 KM/20 KM SFP Modul pro Gigabit Optické Jednotný Režim, Jediné Vlákno Vysílač Kompatibilní s Cisco Ethernet Switch 5 dvojice 1Gb SC 5 KM/20 KM SFP Modul pro Gigabit Optické Jednotný Režim, Jediné Vlákno Vysílač Kompatibilní s Cisco Ethernet Switch 5 dvojice 1Gb SC 5 KM/20 KM SFP Modul pro Gigabit Optické Jednotný Režim, Jediné Vlákno Vysílač Kompatibilní s Cisco Ethernet Switch 5 dvojice 1Gb SC 5 KM/20 KM SFP Modul pro Gigabit Optické Jednotný Režim, Jediné Vlákno Vysílač Kompatibilní s Cisco Ethernet Switch 5 dvojice 1Gb SC 5 KM/20 KM SFP Modul pro Gigabit Optické Jednotný Režim, Jediné Vlákno Vysílač Kompatibilní s Cisco Ethernet Switch 5 dvojice 1Gb SC 5 KM/20 KM SFP Modul pro Gigabit Optické Jednotný Režim, Jediné Vlákno Vysílač Kompatibilní s Cisco Ethernet Switch

5 dvojice 1Gb SC 5 KM/20 KM SFP Modul pro Gigabit Optické Jednotný Režim, Jediné Vlákno Vysílač Kompatibilní s Cisco Ethernet Switch

3 496.18 Kč 1 748.09 Kč
Skladem
w103

Záruka: 5 Let
Typ Konektoru: Simplexní SC Konektor
Vlnová délka: 1310nm/1550nm (A/B)
Přenos Médií: Single-mode vlákno patch kabel
Značka: JT-COM
Přípustné Vyčerpání Hodnoty: 14dBm
Přenos Dat Rychlost: 1Gbps (1000M)
Produkt 2: 1,25 G 20KM BIDI SM/SC, SFP Transceiver Moduly
Množství: 5 pair
Příjem Citlivost: <-23dBm
Vlákno Typ: Jednotný Režim, Jediné Vlákno
Optický Výkon: -9~-5dBm
DDM/DOM Podporu: Ano
Kompatibilní: D-Link
Původ: KN(Původu)
Přenosová vzdálenost: 5 KM/20 KM
Produkt 1: 1,25 G 5KM BIDI SM/SC, SFP Transceiver Moduly
Přepravní Náklady: Doprava Zdarma!
Číslo Modelu: JT-C351GA-L05SS/JT-C531GB-L05SS
Propagace: Koupit 3pairs dostat 1ks sc-sc patch kabel zdarma
Velikost: 15*10*3cm

  • Štítky: server supermicro, 10g sfp, sdr, dell switch gigabit, cisco switch, Vlákno, 10gbe, spínač tkané průmyslové, fiber spínač, čest.

  • Recenze (6)

    Napsat recenzi

Související produkty